+420 582 302 341 hanakov@hanakov.cz

CNC Kovoobrábění

Naším oborem je strojírenství a oblasti CNC třískového obrábění kovů se věnujeme téměř 20 let.  S roční výrobní kapacitou přes 140 000 výkonových hodin dokážeme uspokojit výrobu velkosériovou, malosériovou i kusovou.  Jsme spolehlivým partnerem v oblasti CNC obrábění výrobků pro elektrotechnický, dopravní a strojírenský průmysl.

Pokrýváme individuální poptávky zákazníků po soustružení, frézování, vrtání, vyvrtávání. Specializujeme se na přesné obrábění na CNC karuselech, CNC horizontálních a vertikálních centrech i konvenčních strojích. Mezi standardně obráběné materiály patří šedá a tvárná litina, ocel, nerez, slitiny hliníku aj. Obrábíme dílce do max. délky 1500 mm a max. průměru 1500 mm.

U všech zakázek jsme připraveni vyřešit jak technologii obrábění, tak návrh a výrobu vhodných upínacích přípravků. Při technické přípravě výroby využíváme podporu CAD/CAM software.

 Strojní vybavení

Naše obrobna je vybavena moderním strojovým parkem pro účely kovoobrábění. Operace provádíme na CNC řízených strojích. V našem strojovém parku máme CNC karusely, HMC, VMC a konvenční stroje. V našem katalogu si můžete prohlédnout specifikace strojů a vzorové ukázky obráběných dílů.

 

 

 3D metrologické středisko

Přesnost v kovoobrábění je kontrolována v klimatizovaném metrologickém středisku. Pro spolehlivou a přesnou kontrolu výroby máme k dispozici dva portálové a souřadnicově řízené 3D měřící stroje a pro měření a seřizování nástrojů využíváme přístroj Zoller »venturion« .

 

 

 

Chci cenovou nabídku

V případě, že se zajímáte o využití možnosti CNC kovoobrábění v naší obrobně, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo se obraťte na obchodní oddělení. Po zaslání poptávky Vám rádi navrhneme technologii a zpracujeme cenovou nabídku.

 

Poslat poptávku