+420 582 302 341 hanakov@hanakov.cz

CNC Kovoobrábění

Naším oborem je strojírenství, kterému se věnujeme téměř 20 let. S roční výrobní kapacitou přes 140 000 výkonových hodin dokážeme uspokojit výrobu v oblasti třískového obrábění kovů velkosériovou, malosériovou i kusovou. Pokrýváme individuální poptávky zákazníků po obrábění, soustružení, frézování, vrtání, vyvrtávání, ale i svařování a povrchové úpravy metalizací aj. Díky tomu jsme spolehlivým partnerem pro kooperační výrobu.

Obrábění kovů pro průmyslovou výrobu zajišťujeme především pro odvětví:

  • energetický průmysl
  • dopravní průmysl
  • zemědělský průmysl
  • strojírenství

Výrobní možnosti kovoobrábění

Disponujeme bohatým strojním vybavením a zajišťujeme tak přesné obrábění rotačních a prizmatických dílů na CNC karuselech, horizontálních a vertikálních centrech i konvenčních strojích.

Dílce obrábíme do délky 1500 mm a průměru 1500 mm.

Mezi standardně obráběné materiály patří šedá a tvárná litina, ocel, nerez, slitiny hliníku aj.

U všech zakázek jsme připraveni vyřešit jak technologii obrábění, tak návrh a výrobu vhodných upínacích přípravků. Při technické přípravě výroby využíváme podporu CAD/CAM software.

 Strojní vybavení

Naše obrobna je vybavena moderním strojovým parkem pro účely kovoobrábění. Operace provádíme na CNC řízených strojích. V našem strojovém parku máme CNC karusely, HMC, VMC a konvenční stroje. V našem katalogu si můžete prohlédnout specifikace strojů a vzorové ukázky obráběných dílů.

 

 

 3D měřící středisko

Přesnost v kovoobrábění kontrolujeme v klimatizovaném měřícím středisku. Pro spolehlivou a přesnou kontrolu výroby máme k dispozici dva CNC portálově řízené 3D měřící stroje a pro měření a seřizování nástrojů využíváme přístroj Zoller »venturion« .

 

 

 

Chci cenovou nabídku

V případě, že se zajímáte o využití možnosti CNC kovoobrábění v naší obrobně, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo se obraťte na obchodní oddělení. Po zaslání poptávky Vám rádi navrhneme technologii a zpracujeme cenovou nabídku.