+420 582 302 341 hanakov@hanakov.cz

Práce u nás

Staň se součástí moderní české firmy s 30 letou tradicí
Jsme silný a stabilní zaměstnavatel v regionu s dlouholetou tradicí. Našim zaměstnancům nabízíme práci v rostoucí a neustále se rozvíjející rodinné firmě. Pracovní prostředí je vybavené špičkovou technologií. Máme propracovaný systém zaměstnaneckých výhod a motivační hodnocení je založené na výsledcích jednotlivce a střediska. Každému zaměstnanci dáváme možnost seberealizace na různých projektech. Podporujeme profesní rozvoj každého jednotlivce. 

Na obrobně je třísměnný provoz od pondělí do pátku. V rámci pracovní přestávky je k dispozici automat na kávu a drobné občerstvení nebo výdejna obědů. Obrábíme hlavně na horizontálních centrech, vertikálním soustruhu a karuselech. Uplatnění u nás nacházejí zejména obráběči kovů a programátoři, seřizovači či obsluhy CNC strojů.

Vedle obrobny máme sklad s třísměnným provozem, který řídí vedoucí logistiky a obrobny. Do skladu nejčastěji hledáme manipulanty a skladníky, kteří jezdí s vysokozdvižným vozíkem, doplňují materiál na dílnu, přejímají hotové výrobky z výrobní haly a přepravují je na sklad, balí výrobky a zajišťují nakládku zboží na auta.

Závodní stravování

Příspěvek na penzijní pojištění

v

Jazykové kurzy

Motivační příspěvek

Příspěvek na ubytování

Možnost profesního rozvoje

Stabilizační příspěvek

Moderní pracovní prostředí

Místo výkonu práce Prostějov

Obsluha, programátor 3D měřícího stroje, kontrolor

Obsluha, programátor 3D měřícího stroje, kontrolor

Vaším úkolem bude obsluha 3D portálově řízeného měřícího stroje v klimatizovaném měřícím středisku, kontrola kvality výrobků a jejich měření, zpracování údajů z měření výroby, aj. Praxe není nutná.

Obsluha svislého soustruhu

Obsluha svislého soustruhu

Přijmeme člověka na pozici obsluha CNC svislého soustruhu do třísměnného provozu na dobu neurčitou. Požadujeme praxi na obdobné pozici a spolehlivost.

Obsluha CNC svislého soustruhu

Obsluha CNC svislého soustruhu

Přijmeme člověka na pozici obsluha CNC svislého soustruhu do třísměnného provozu na dobu neurčitou. Požadujeme praxi na obdobné pozici a spolehlivost.

Seřizovač/obsluha horizontálního centra

Seřizovač/obsluha horizontálního centra

Na novu výrobní halu hledáme obsluhu nového HMC KITAMURA HX800i se znalostí sytému FANUC, popř. podobného řídícího systému. Plat až 35 000 Kč/měs.

Jsi z oboru, ale žádná z aktuálně volných pozic tě nezaujala?

Pošli nám svůj životopis na e-mail hanakov@hanakov.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře Žádost o práci. Pokud máš konkrétní dotazy, klidně nám zavolej na telefon +420 582 302 341 .

Poznámka: Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti HANAKOV, spol. s r.o., se sídlem Pod Kosířem 3127/74, 796 03 Prostějov, IČ 25311298, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti HANAKOV, spol. s r.o. a následnému uložení na dobu dvanácti měsíců.

Zaslat žádost o práci

Vaše osobní údaje dle rozsahu CV zpracujeme dle zásad ochrany osobních údajů

    Životopis - vložit přílohu * (max. 4MB, txt, doc, pdf, zip)

    Průvodní dopis - vložit přílohu (max. 4MB, txt, doc, pdf, zip)